SVEČIUOSE: Beata Tiškevič (kodėl Klajumas mokykloj buvo dūchas?)

 • Paskelbta Prieš 5 mėnesių

  Klajumo Kanalas

  Trukmė: 2:08:44

  Mažiau daiktų - daugiau istorijų www.laisvalaikiodovanos.lt/
  Jūsų miegu rūpinasi www.napsie.lt/
  SVARBU: Kelios ateinančios laidos yra nufilmuotos prieš karantiną, todėl jose esame be kaukių ar kitų apsaugų. Visose ateinančiose laidose po to laikysimės visų saugumo reikalavimų.
  Iš pažiūros mes su Beata esam kaip katė ir šuo, bet susėdam ir suveikia kažkokia magija kurios dėka gaunasi kažkas įdomiaus ir juokingo. Štai dar vienas mūsų gilus ir įdomus pokalbis. Gero žiūrėjimo.
  🔥🔥REMKITE MUS PATREON'E🔥🔥
  www.patreon.com/klajumas
  🔥🔥NORITE MATYTI SAVO REKLAMĄ MŪSŲ KANALE?🔥🔥
  reklama@klajumokanalas.lt
  Klajumo Instagram
  klajumas
  Betos Tiškevič Instagram
  beata.tiskevic
  Klajumo Facebook
  dominykas.klajumas
  Video gamino:
  bertys_e
  #Klajumas

Klajumo Kanalas
Klajumo Kanalas

Ką darytumėt jei jūsų vaiką skriaustų mokykloj?

Prieš 5 mėnesių
Emiliano Troy
Emiliano Troy

@Dakari Fabian Yup, have been watching on flixzone for years myself :D

Prieš dieną
[E]
[E]

@Edvinas Janevicius Arba vaiką nuo mažumės mokink apsigint, ir nuvesk į bokso ar kitos kovos šakos treniruotes. Tai daug geriau, nei kažkoks psichologas, kuris moka tik užglaistyti žodžiais viską, bet nieko nepadaryti. Veiksmai >>>>>>pokalbiai Tavo vaiką sumuštų mokykloj, ir tu ką, nuvesi jį pas kažkokią bobą pasikalbėt dėl to? Jam dar didesnė trauma bus. Vaikus reikia mokinti apsigint ir "duot atgal". Tik taip tu gali kažką pakeisti ne tik savo vaiko gyvenime, bet ir apskritai visuomenėje.

Prieš 4 mėnesius
justinas justas
justinas justas

Sėsk sūnau aš tau papasakosiu istorija 😂🤣

Prieš 5 mėnesių
egloona
egloona

Pamokyciau kovoti taip, kaip kovojau aš - ignore the jokes, be smarter, faster and better than them... and fight as a crazy lioness if they attack :)

Prieš 5 mėnesių
spike dafak
spike dafak

@Edvinas V 😀😀😀😀😀

Prieš 5 mėnesių
Larry
Larry

Beata labai malonus zmogus. bet ji nepatenkinta vyru ir moteru santykiu standartais visuomeneje. bet tai tik standartai, ne taisykle. galima susirasti vyra, kuris supuos vaika, o tu su draugem gersi sampana kirpykloje (ji sake, kad pavydi vyrui gerti alu su draugais garaze). todel nereikia keisti ar ivedineti taisykliu MUMS VISIEMS. tiesiog uztenka apeiti standartus (nes tai nera taisykles). Moteris gali ta pati, ka ir vyras, tik noro reikia. ne visos nori eit dirbt smaluotus darbus. feminizmas paskui sustoja kazkurioje vietoje visgi, nes moterys ir vyrai skiriasi, pati sake, kad smegenys musu yra skirtingos. sekmes!

Prieš mėn
Kristijonas Zizas
Kristijonas Zizas

Kol kas geriausias Klajumo kanalo podcastas. :)

Prieš mėn
Romas T
Romas T

Beata viena gražiausių merginų kokias tik esu matęs ir manau ji puikiai žino, kad yra graži. Grožis nėra 1-2 detalių mišinys (pvz gražus veidelis ir papai), tu juk žiūri visą vaizdą ( kalbėjimo maniera, principai, prioritetai, be abejo fizinė išvaizda). Čia aišku obvious dalykus kalbu, bet overall viską imant spėju Beata ta merginga, kurią 90 proc lengvai gali įsimylėt;)

Prieš 2 mėnesius
Kazimieras Senvaitis
Kazimieras Senvaitis

Truputėlį likau apstulbęs, kad jūsų karta( vyrai ir moterų atstovė Beata) nežinojote elementarios žmogaus anatomijos (vyro ir moters) . Gal 11 metų perskaičiau knygas „ Tu ir Aš” „ Meilės vardu ”. Ten normaliai

Prieš 3 mėnesius
Kazimieras Senvaitis
Kazimieras Senvaitis

Ten normaliai aprašyta ir anotomija ir santykiai. Tada susidūrus su organizmo pokyčiais nekyla klausymų.

Prieš 3 mėnesius
Cola Innit
Cola Innit

Klajumas kai pripises tevas pačioj pradžioj su bonke

Prieš 3 mėnesius
Dovileee91 Salkovskyte
Dovileee91 Salkovskyte

Labai geras pokalbis, uzkabino nuo pirmos minutes, Kitokius pasikalbejimus su jais net 3kartus ziurejau♥️👍😇

Prieš 4 mėnesius
[E]
[E]

39:00 feminizmas yra outsaiderių kultas tiesiog taip išeina. Nepilnavertės moterys bando įpiršti normalioms moterims, kad jų "moteriškumas" yra ne jų, o vyrų sugalvotas dalykas, ir kad moterys gali būti kuom tik nori (įskaitant ir vyru - aka trans) ir jeigu tu nemoki gaminti ar valyti dulkių, tu vistiek esi nuostabi ir susirasi savo svajonių princą. 40:00 taip, vyru būti yra fun, bet pati esmė, kad prie to "fun" yra atsakomybė, ko moterys niekada neprisiims. Net feministės bent kartą yra pasakusios kažkam "būk vyru" nors tiki, kad lytis yra "socialinis konstruktas". O kiek vyrų kažkam yra pasakę "būk moteris"? 43:00 dabar Beata turėtų suprasti, kaip jaučiasi vyrai per skyrybas, kai jų turtas yra išdalinamas moteriai, nors ji neprisidėjo prie to (nors teisiškai taip galima). 1:57:00 feminizmas - aukos pozicija. Likusi dalis tik Beatos "cognitive dissonance" iš feministės pozicijos. Klajumas su Jonu kalba apie atsakomybę, kas moterims sunkiai suvokiama. Jos nori privilegijų, bet ne atsakomybės.

Prieš 4 mėnesius
[E]
[E]

21:50 labai taikliai pastebėta, bet Beata pamiršo motinas, kurios tekėjo už tokių tėčių. Atsakingos abi pusės, bet juodinama tik viena. Tėvai alkoholikai, motinos tada kas? Aukos? Nejuokinkit. Juk ne paslaptis, jog moteris renkasi vyrus, t.y. lemiamas žodis jų, bent jau taip įprasta daug kur šiuo metu, tad kodėl taip mažai šnekama apie moterų atsakomybę? Jei feminizmas būtų tikrai apie lyčių lygybę, ši ideologija nesmerktų vienos lyties, lyg kita lytis neegzistuotų ir neturėtų visiškai jokios įtakos. Žodžiu, dėl to ir juokingos man feministės visos, kurios toliau savo p..os nemato.

Prieš 4 mėnesius
Adelina G
Adelina G

čia toks diskusinis apie tėvo trūkumą: aš esu moteris, neturėjau tėvo (ir mes su juo nebendravom) ir aišku tai turėjo įtakos. bet manau didelė to dalis net nėra apie tai, ar aš gavau kažkokių "vyriškų" pamokų. didelė dalis yra apie tai, kad vienas iš tavo tėvų pasirinko tave palikti. ir kai tu mažas augi ir amtai dviejų tėvų šeimas, nori nenori kyla klausimas, what's up? kodėl pas mane tik vienas iš tėvų? šiaip labai patinka jūsų podcastai, įdomu, ačiū.

Prieš 4 mėnesius
kaimo japas
kaimo japas

Šiaip bendruomenes/visuomenes vadinti primityviomis yra neetiška. To jau, bent akademinė, visuomenė atsisakė. Tiesiog yra skirtingos visuomenės, skirtingai suvokiančius vienus dalyks, ar kitus, Jonai.

Prieš 4 mėnesius
defiler2
defiler2

toks for fun, popsines filosofijos burelis :D

Prieš 5 mėnesių
defiler2
defiler2

Seni, audio tikrai prastokas, vos svecia girdziu jau gal trecia karta. (bet prisimenu tik du?)

Prieš 5 mėnesių
Lukas Duda
Lukas Duda

tai tas kur uz kadro sneka irgi lenda tegul 😅 ateinam paziuret jusu o vis tas lenda 😂😂😂😂

Prieš 5 mėnesių
Agne M
Agne M

Smagus pokalbis, turbūt todėl kad jame geras balansas tarp skirtybių - pakanka skirtumo, kad viens kitam kažką naujo pasakytumėte ir ne kraštutinis antagonizmas, kai tik kova, kas ką nugalės. O man tai labai būtų įdomu su užkadriniu Jonu pasikalbėti apie psichologiją, akademinę ir praktinę🙂 Nes dalykai paliesti, bet galima ne tik pakrapštyt paviršių.

Prieš 5 mėnesių
gelyte00
gelyte00

Klajumai, žiuriu aš į tave per telefono ekraną (vidurys nakties, standartiškai nebūnu produktyvi studentė), ir galvoju, koks tu nuostabiai gražus žmogus esi, perspjauni bent kokį trečdalį ten tų sušiktų akademikų šiknaskyles suraukusių. Stebina tavo jautrumas, kritinis mąstymas, savirefleksija, vaizduotė. Nerealu, kaip tavo smegenys gražiai veikia. Jūs visi tryse čia taip sąmoningai ir nuoširdžiai bazarinat, norėčiau ir aš prisijungt, tik nežinau, ar turiu, ką pasakyt. Visą dieną kapoju jūsų podcastus vieną po kito, klykiu balsu, blet, chebra, įkvepiat toliau nebūt produktyvia studente. Quality content *širdutė*

Prieš 5 mėnesių
Otemejas
Otemejas

o tu , Beata, ka manai, yra lengva tureti six packa ir raumeninga kuna ? ypatingai pradedant nuo tokios formos kaip Klajumas ? oj tu vistute, vistute :) man asmeniskai magistro laipsni pasiekt ir vystyti versla neatrodo sunkiau nei darbas su savo kuno linijom. Gyme dirbu daugiau nei metai, labai saziningai ir stipriai, mityba irgi prisiziuriu, toli grazu dar iki normalaus kuno :) zinoma rezultatas yra, bet dar ojej kiek toli... aisku genai daug ka gali reiksti, bet mano atveju tai LABAI sunku...reikalauja ziauraus pasirizymo ir ziauriu pastangu, linkes manyti, jog pvz su tavo charakteriu tau butu beveik neimanoma, net jeigu ir labai noretum turet grazu riezta uzpakaliuka ir dailes kojas, paluztum greitai :) nereikia nuvertinti tokiu pastangu, tai tikrai nera lengva, kaip itariu atrodo tau. Juokinga kai tokios mintys apskritai sakomos zmogaus, kuris akivaizdu neturi nieko bendro su rimtu sportu...

Prieš 5 mėnesių
Jegeriufane N
Jegeriufane N

Idomus sitas podcastas

Prieš 5 mėnesių
Skaistė Jurkšaitytė
Skaistė Jurkšaitytė

Visi Joną įsimylėjo

Prieš 5 mėnesių
San dra
San dra

Klajumai, tu ziauriai MALADEC! Dziaugiuos, kad galiu stebet tavo podcastus! Tik pirmyn! ;))))

Prieš 5 mėnesių
egloona
egloona

Tema apie lyčių darbus - mūsų namuose mano vyras nesurinkineja baldų. Ne todėl kad nemoka. Bet todėl kad man konstruktoriai kosmiskai kelią kaifa. Aš jaučiu pasitenkinimą tą padarius! Jei kas pamato kad renka baldus ne vyras, o moteris dažnai malkų gauna tiek mano vyras, tiek aš, tai tiesiog pradėjom tą pasilikti namuose nes nepaisant to kad tai neatitinka stereotipų, mūsų namuose toks maketas tinka :) Bet kalbant apie "tapimą vyru", tai nors ir tokius nepretenduoju, bet pizdiec kaip gerai jaučiausi kai pati savarankiškai issidaziau ir issitapetavau buto sienas, susistaciau baldus ir t.t. :)

Prieš 5 mėnesių
jolopukkii
jolopukkii

Labai gerai susiklausė! Tikrai atrodo, kad Dominykas gerai moteris supranta! :D (❤️) Ir dar kažkaip faina klausyt, kai yra ir moteriškas balsas (čia turbūt grynai techninis dalykas, kad klausomumas lengvesnis, nes lengviau atskirt, kas kalba). Ir bajeriai kažkokie truputį labiau "atskiesti", nes kai vien bachūrai susėda, tai man kartais būna jau perdaug awkward. O iš kitos pusės, kai Beata su savo kolegėm sėdi kalba, tai irgi perdaug "bobiška" :) Kai jūs kalbat, labai geras balansas. Draugaukit ir kalbėkite daugiau!

Prieš 5 mėnesių
jolopukkii
jolopukkii

Užkadrinio balso savininkas ❤️❤️❤️ !

Prieš 5 mėnesių
Danielius V.
Danielius V.

(ūūūū minia šėlsta) Pakartot! Pakartot! Pakartot!

Prieš 5 mėnesių
Lukas Svigrys
Lukas Svigrys

Dominykai, viena iš priežasčių kdl tavo turinys įdomus ir yra, nes nekiši savo politinių pažiūrų ar visuomenėje susidariusios nuomonės, žiūrėdamas pailsi nuo realybėje vykstančių nesamonių:D Kur kas įdomiau pakalbėti apie kitas temas

Prieš 5 mėnesių
Arss066
Arss066

Dėl paichologijos tai Klajumas teisus. Beata tik labai jau gina savo būsimą profesiją

Prieš 5 mėnesių
Kastytis Jodis
Kastytis Jodis

Nuo 37 min forward kur svaigsta kad lyčių paskirstymas yra socialinis konstruktas, tai labai kvailai skamba. Taip kaip biologiškai moterys yra linkusios prižiūrėti vaikus (nes juos gimdo) ką mes matome ir pas visus kitus gyvūnus - taip vyras turi savo biologinius "vyriškus" atributus, jie dažnai yra labiau agresyvus, nes reikia šeimą ginti ir visi tokie atributai yra pritaikomi "vyriškumui". Ir tada sakyti kad visos tos savybės yra abstrakčiai žmogiškos ir nepriklausomos nuo lyties yra durnas biologijos neigimas. Geras podcastas tho.

Prieš 5 mėnesių
Algirdas Navickas
Algirdas Navickas

baigiau magistro studijas 39metų - visiškai pritariu Beatai, kad dėstytojai kai kurie nesuvokia, kad atėję dirbantys žmonės nori kažką pasitobulinti, o ne yra naivūs nieko nematę pirmakursiai

Prieš 5 mėnesių
Adomas Valančiauskas
Adomas Valančiauskas

Pavadinimas : pokalbis su beata tiskevic ir zmogumi is uz ekrano 😁 skonio reikalas, bet kai jis isijaucia isikisineti ir laidos zmones ziuri i kazkur uz ekrano, ar dominykas isijaucia su juo kalbeti palikdamas svecia, nu nezinau 🤷‍♂️🤔 primena teletabiu laida, kai vyksta veiksmas ekrane o atsirades balsas is uz ekrano perima kontrole ir visi tada kazko klauso spokso kazkur 😁😁😁

Prieš 5 mėnesių
Mantas Šukis
Mantas Šukis

Mldc Klajumas, future Zemkauskas

Prieš 5 mėnesių
Ludwig
Ludwig

Kurios srities Jonas turi daktaro laipsnį? Patenkinkite smalsumą:D Jis lyg ir pasakė, bet nesigirdi.

Prieš 5 mėnesių
Laimutė Jablonskytė
Laimutė Jablonskytė

Tikrai labai ačiū už tokį podcast'ą visiems. Tokių su humoru, tačiau stiprių psichologiškai ir analizuojančių nepaviršutiniškai ir ,negana to, įkvepiančių, video nėra daug. Tad tikrai nuoširdus ačiū, tik daugiau linkiu. Pasiklausius jausmas, kaip po itin gero pasikalbėjimo iki išnaktų su draugais. 🙂👌

Prieš 5 mėnesių
eee
eee

Ne, Beata, ne stereotipai "neleidzia" vyram nuleisti rankas ir kviesti meistriuka, kad anas surinktu lova. Neleidzia tai, kad vyram giliai sirdy gera savo rankom kazka sukurti ar pataisyti, ivaldyti iranki ir kurti kazka. Ar tai butu statybos, ar tai butu masinos taisymas, milijonai amatu, ar tai butu tipinis batka/tevukas su basutem, kuris taiso savo passata. Visiem vyram, kai jie kazka pabaigia ir sukuria/sutaiso buna "stajakas", nes jie gali, jie moka. Tavo tie "stereotipai" ar "visuomenes konstruktai" nera is siknos traukti, per tukstancius metu jis susiformavo ir jie yra paremti zmogaus kune vykstanciais procesais, kurie tarp lyciu yra skirtingi.

Prieš 5 mėnesių
Guoste B
Guoste B

būtinai pakvieskit beatą dar kartui, super įdomu klausyt jūsų ir manau, jog tikrai galima dar daugiau temų aptarti, nes kai susirenka intelektualūs žmonės su humoro jausmu iš skirtingų gyvenimų, SUPER įdomu!!!

Prieš 5 mėnesių
Arminas Masionis
Arminas Masionis

Stiprus video. Geras video !!! Puikūs žmonės, nuostabi pašnekovė . Apskritai kalbant nieko panašaus nesitikėjau ( daug sužinojau , dar daugiau įsisavinau ) . Chebra Jūs super . Jonai 10/10 !!!! Balsas už kadro su tokiais sąmojais ... Tikrai rekomenduočiau video , kaip edukacinį žmonėms kurie dar turi daug klausimų apie tai , kaip suprasti žmones . peace

Prieš 5 mėnesių
Domas Lukaševičius
Domas Lukaševičius

Kas darė jums ta augalų sieną?

Prieš 5 mėnesių
Sandra Gurniene
Sandra Gurniene

Labai puikus turinys . Informatyvu ,bet kartu ir per humoro prizme . Patiko

Prieš 5 mėnesių
Gediminas Bielskis
Gediminas Bielskis

kalbant apie paskutine podcasto dali, visais amziais buvo taip , ir bus, ir nieko cia niekas nepakeis, kad to nebutu. (turiu omeny zmoniu ziauruma) galbut tik skirtingais budais, didzia dalim del teisesaugos, yra maziau to.

Prieš 5 mėnesių
Kajus Kajus
Kajus Kajus

Gavau 2 iš kontro nes per kontra žiurejau Klajuma žinokit vertejo

Prieš 5 mėnesių
AurimasPocius
AurimasPocius

Tas kitas bičas už ekranto turėtų irgi matytis, kaip būna pas kitus USA, tiesiog jam kalbant, perjungia kamerą ir jį rodo :) H3h3 taip daro ir kiti :) Būtų daug smagiau jį žinoti ir matyti.

Prieš 5 mėnesių
hrdwood 666
hrdwood 666

1:32:27 : Lietuvoje gal dar taip kolkas nedaro, bet salyse kur pas psichologa vaikscioti yra populiaru daznai buna taip, kad tau priskiria koki nors disorderi kaip ADHD arba Aspergerio sindroma ir tada tu gauni automatiskai pasiteisinima durnai elgtis.

Prieš 5 mėnesių
Hoosa
Hoosa

Du dalykai užkliuvo, garsas ir Beata... siaip viskas zjbs

Prieš 5 mėnesių
Virgis Čekauskas
Virgis Čekauskas

Kazkas su vaizdo kokybe ir audio ne taip, garsas trukineja, vaizdas junginejasi tarp 30fps ir 60fps.

Prieš 5 mėnesių
Laurynas
Laurynas

KOKI JONAS TURI TEN DAKTARO LAIPSNI?????????????? TAIP IR NESIGIRDEJO. PRITARIU ZMONEMS, KURIE JI GYRE. LAUKSIM ATSKIRO VIDEO TIK SU JUO

Prieš 5 mėnesių
Pushka Madara
Pushka Madara

Operatorius yras žmogus,.

Prieš 5 mėnesių
Vestina I
Vestina I

Labai maloniai susiklausė :). Labai įdomu. Ačiū.

Prieš 5 mėnesių
Pope D
Pope D

Garsas fucked up trukcioja

Prieš 5 mėnesių
Tomabocas
Tomabocas

Klajumas leftistas?!? Ouch...

Prieš 5 mėnesių
Rūta Slaninaitė
Rūta Slaninaitė

Ši trijulė netikėtai tapo mano mėgstamiausia, labai gerai papildot vienas kitą!

Prieš 5 mėnesių
Elzė Aldakauskaitė
Elzė Aldakauskaitė

Ar Jonas turi instagramą?

Prieš 5 mėnesių
Elvinas Palcauskis
Elvinas Palcauskis

Labai fainiai susiklause, malaciai visa komanda!

Prieš 5 mėnesių
edgaras zombis
edgaras zombis

#nebegeda

Prieš 5 mėnesių
J BAL6
J BAL6

as vakarykste bulviu kose ir kotletus ne tam pasisildziau kad klausyciau rimto klajumo. wtf

Prieš 5 mėnesių
Karolis Andriekus
Karolis Andriekus

Netflixas yra toks leftistinis ir obaminis, nenuostabu, kad taip nurauna kazkam stoga Misheles filmai ir knygos

Prieš 5 mėnesių
Gabriele S
Gabriele S

Kaaaip gerai susiklause! 😍

Prieš 5 mėnesių
Kipse1112
Kipse1112

Beata ir Klajumas atrodo puikus tandemas. Norom nenorom, lyginu kitą podcastą - Beatos ir Indrės. Šis yra visa galva aukščiau. Nes jūs ateinat iš skirtingų polių, skirtingų nuomonių. O su Indre jūs tiesiog viena kitai pritariat. Ir ta diskusija tokia tuščia :) Aš ir šiaip esu jūsų fanė, tad gal kiek ir šališka nuomonė.. :D Ir taip, podcasto garsas kaip iš tokių mikrofonų - tai prastokas, nebent jie butaforija :D Ačiū jums

Prieš 5 mėnesių
Kipse1112
Kipse1112

@Transcendental Spirit https://www.youtube.com/results?search_query=mudvi

Prieš 5 mėnesių
Transcendental Spirit
Transcendental Spirit

kur ta indres ir betos pod galima rast?

Prieš 5 mėnesių
777athletic
777athletic

Kalba apie patycias, kaip Klajuma bullino mokykloj, o toliau patys issitycioja is zmogaus be galuniu vienas bemokslis, o kitas ale su daktaro laipsniu.. low lifes.. #unsub

Prieš 5 mėnesių
Rolandas G
Rolandas G

Dominykai, žiūrėdamas tavo kuriamą turinį visada turiu lūkestį jog jis bus jumoristinis. Šio podcasto nepavadinčiau tokiu. Keičiasi kryptis ?

Prieš 5 mėnesių
Gabija3
Gabija3

Wow! Beata visiškas moters idealas iš kurios galima tiek daug pasimokyt!❤️🥰

Prieš 5 mėnesių
Danielius V.
Danielius V.

is it weird, kad jei būčiau moteris, norėčiau būt kaip Beata x)

Prieš 5 mėnesių
ColourOfTheStars
ColourOfTheStars

Jonai!! Ar nereikia žmonos? 😀😀

Prieš 5 mėnesių
albusmortis
albusmortis

O gal pratęskit Beatos ir Klajumo podcastus kiekvieną savaitę? Būtų žiauriai įdomu klausyt kaip diskutuojat ir apie šiaip visokias realijas ;D

Prieš 5 mėnesių
egloona
egloona

Čia man rodos Beata kur atsisėda, tai visr įdomiau patampa 😁

Prieš 5 mėnesių
Jurgita M
Jurgita M

Dislike'as už Cickevic... 😂😂😂🙏😅

Prieš 5 mėnesių
Tautvydas D
Tautvydas D

57:35 geriausia vieta 🤣😂

Prieš 5 mėnesių
Egioras Lithuania
Egioras Lithuania

Jus turetumet dviese daryt podcasta, taip gerai klausosi jusu abieju pokalbiai! Saunuolis Dominykai, mano vaikas irgi Dominykas, kietas bicas auga, dar mazas, bet jeigu skriaus jy kazkas, as nuejes nuskiriausiu skriaudikus,man pajibat. keep it rolling mate! pagarba

Prieš 5 mėnesių
Marius Pilipas
Marius Pilipas

Pagarba Klajumui - ta šlykštų 0.0% Kalnapilio shudą gerti tikrai reik skūros didelės

Prieš 5 mėnesių
Cpr_Cold
Cpr_Cold

Įsižeidžiau nes kalbėjote apie temas kuriose turiu labai stiprią nuomonę ir jus nepataikėte į mano pažiūros pusę. Daugiau nebežiūrėsiu. Viso gero !

Prieš 5 mėnesių
Egidijus Vainutis
Egidijus Vainutis

Noriu pagirt Klajumą ir visą komandą už reklamas. Manau jūs visi išpildėte sąlygą kuo organiškiau įterpt jas. Reklamos dažniausiai užknisa, bet kai taip meistriškai jos įterpiamos ir neužima pusę podcast'o tai turinys atrodo nepakinta dėl jų ir viskas atrodo labai profesionaliai. Dėl garso/vaizdo sinchronizacijos tikiuosi, kad bus ateity pakoreguota. Keep it up!

Prieš 5 mėnesių
Pranas 56
Pranas 56

Nu vėl jus žiūriu kartu ir blyn Klajumai, ne su ta moterim gyveni;D jau taip kartu tinkat savo pokalbyje. P.s. kur Vaidutis?

Prieš 5 mėnesių
Tomas Pocevičius
Tomas Pocevičius

"Tris metus karantinas netruks" - noted

Prieš 5 mėnesių
Akvile Lizaityte
Akvile Lizaityte

:D

Prieš 5 mėnesių
harsh environment
harsh environment

Kelkite į Spotify'jų ! Good content needs recognition !

Prieš 5 mėnesių
Gyoung
Gyoung

Nu labai nice, galeciau da 2h jusu praklausyt... tokios temos idomios paliestos, vibas geras, super!

Prieš 5 mėnesių
Laimis Savickas
Laimis Savickas

Kas tas paslaptingas vaikinas uz kadro? Ar mes ji kada nors isvysime? Ar jis isdrya parodyti tikraji as?

Prieš 5 mėnesių
Rūta Varanauskienė
Rūta Varanauskienė

Jonas yra new MVP :) labai geras formatas, Dominyko atvirumas žavi ir super susiklauso, kai iš už kadro dar yra nematomas balsas, kaip trečias veikėjas, kuris nebijo įsiterpti į pokalbį!

Prieš 5 mėnesių
StrafbatWorld
StrafbatWorld

01:04 - 01:05 klajumas savo vidinę nepilnametę išleido

Prieš 5 mėnesių
Kristina Grabyte
Kristina Grabyte

O jūsų green wall is tikrų gėlių?

Prieš 5 mėnesių
žilvinas
žilvinas

cia as vienas jos net mates nesu :D

Prieš 5 mėnesių
Simas Budrys
Simas Budrys

kaip Jis atlaikė Ja?

Prieš 5 mėnesių
Speculator
Speculator

Man patinka trečias asmuo už kadro. Nesodinkite jo šalia!

Prieš 5 mėnesių
Rokas Nevardauskis
Rokas Nevardauskis

Labai labai patiko. Labai turtingas podcast. Aciu. Niekaip nesuprantu kodel tiek neigiamu komentaru Beatos atzvilgiu. Viena protingiausiu, racionaliausiu Lietuvos moteru.

Prieš 5 mėnesių
Milda Moc
Milda Moc

Gal Jonas kartais žmonos ieško? Kaip vyras, visai protingai šneka...

Prieš 5 mėnesių
Tomas Lapavičius
Tomas Lapavičius

@Domas Vorobjovas kada nors girdėjai žodį jupiteris?

Prieš 5 mėnesių
Milda Moc
Milda Moc

@Domas Vorobjovas Kada nors girdėjai apie tokį dalyką kaip "bajeris" ?

Prieš 5 mėnesių
Domas Vorobjovas
Domas Vorobjovas

Kaip vyras visai protingai kalba... 😀 o tu kaip moteris labai durnai parasei ;)

Prieš 5 mėnesių
Gediminas Damašius
Gediminas Damašius

1:20:45 Mėgstu juodą humorą, bet žmogus, kuris pats patyrė patyčias šitaip kalba apie neįgalų žmogų....... "Berniukas vėdariukas"? WTF?

Prieš 5 mėnesių
Edas Tattoo
Edas Tattoo

Ziurejau tik del Klajumo. Nuo Beatos balso galva skauda :D

Prieš 5 mėnesių
Gintare Lin
Gintare Lin

Gerai susiklause, puikiu temu uzkabinot👍

Prieš 5 mėnesių
Provas Vevas
Provas Vevas

Tai arba tas balsas kartu filmuojasi, arba tada nekalba. Nes keistai atrodo, kaip kad koks kaimynas klausosi kitų pokalbių.

Prieš 5 mėnesių
INHUS Agb
INHUS Agb

Nekvieskit daugiau sito berniuko, labai nesiklauso tas luztantis balsas 😉

Prieš 5 mėnesių
kammillesun
kammillesun

Beata atnese daug ramybes i pokalbi, nesu maciusi tokios klajumo puses, tokia labai rodos nuosirdi ir atvira , labai idomus pokalbis, neprailgo ir dar pakartociau 😀 nesigailim tape patreonais , ir kitus paskatinciau, nes turinys darosi labai ivairus ir idomus ( :

Prieš 5 mėnesių
egloona
egloona

Ir kaip keista, atsiprašau kad pasikartosiu, bet KP Dominykas atrodė lyg meme prie Beatos, o cia taip smagiai pokalbis susiziurejo!

Prieš 5 mėnesių
Tom Fam
Tom Fam

Hm, Liūdnas pokalbis su tevu - check Liūdnas pokalis apie vaikystę - check Kitame podcaste Klajūmo draugė pasakys, kad nuo Vaidučio laukiasi? :D

Prieš 5 mėnesių
augustas rekasius
augustas rekasius

ar cia as vienas pastebejau gal balsas trikdziojo

Prieš 5 mėnesių
Jonas Lekstutis
Jonas Lekstutis

Apie mokslus: iš esmės aukštasis yra 90% bullshito. Mus elektronikus prieš 5 metus mokė ne apie LED telikus bet apie CRT, tuos kur su subine. Ir blet ten nėra kad ateina bičas iš vsauce ir tau fiziką aiškina suprantamai. Ne. Ateina Saulius ir pasiėmęs rusišką knygelę apie elektroniką pasakoja apie šūdus kurių niekas neprisimena. Aukštojo mokslo esmė - praeit bulshitą su minimaliu balu ir pasiimt tą 10% kur realiai tau aktualu, reikalinga ir dėstytojas yra pedagogas mylintis savondarbą, o ne šiaip doktarantūrą baigęs bičas.

Prieš 5 mėnesių
Jonas Lekstutis
Jonas Lekstutis

@Lady Hi negalėčiau labiau sutikt. Šitie dalykai ir yra tas 10% apie kurį kalbėjau. Dėkui už papildymą.

Prieš 5 mėnesių
Lady Hi
Lady Hi

Aukstojo mokslo esme yra igyt issilavinima, suktis intelektualioj aplinkoj, lavinti kritini mastyma, mokytis diskutuoti remiantis argumentais. Profesija yra absoliuciai antraeilis dalykas.

Prieš 5 mėnesių
Edgaras
Edgaras

Man Beata primena aktore kazkodel is filmo "Amelija is Monmartro" :D Beja puikus kinas!

Prieš 5 mėnesių
ninja turtles fan
ninja turtles fan

TrUpUtĮ StRiGiNėJa GaRsAs

Prieš 5 mėnesių
Agne
Agne

Labai patiko, tikrai.

Prieš 5 mėnesių
Tomas Mikalauskas
Tomas Mikalauskas

Nesutikčiau su Jono komentaru apie Dominyko patirtį, kai jis prisuko plokštę. Taip, ta patirtis nėra tiesiogiai susijusi su jo vyriškomis lytinėmis ląstelėmis, tačiau vyrai, dėl savo hormonų ir smegenų vystymosi eigos, iš prigimties yra linkę į techninių problemų sprendimą. Tokios savybės kaip išreikštas loginis mąstymas ir fizinė jėga daug prisidėjo prie mūsų, kai rūšies išlikimo. Archaiškos visuomenės ar ne, tačiau reikia pripažinti, kad visų jų gerbūvis yra pastatytas sunkaus vyrų fizinio darbo dėka. Galima daug postringauti apie atgyvenusį požiūrį į darbų skirstymus, tačiau nemanau, kad atsiras daug moterų, kurios norėtų eiti dengti stogų, tiesti kelių, pravedinėti komunikacijos linijas, skersti gyvulius ar dirbti gyvybei pavojingus darbus.

Prieš 5 mėnesių
DamaskeTeam
DamaskeTeam

Patiko ta tema, dėl muštinių. Aš manau, kad mes lygindami save su gyvunais, realiai užmirštam, kad ir patys esam evoliucinavę iš jų į homosapiens. Tad muštinėse, ypatingai tarp vaikinų, bandome parodyti kas yra viršesnis ir stipresnis, nes tai yra išlikęs mūsų žmonių instinktas pasirodyti prieš pateles. Atrodo žiūrim dokumentika, juokiames (gal ir nesijuokiam) kaip du tos pačios lyties atstovai pešasi ir net nesusimąstom, kad panašiai ir patys elgiames. Taip yra orumas, garbė, bet manau mūsų instinktas labiau patraukia mus elgtis neadekvačiai, agresyviai. Dauguma mūsų neišmoksta valdyti tų instinktyvių dalykų, kad va žinau kas čia ir kaip, bet kam man čia to reikia, kam man veltis į tas muštines, juk galim kaip nors viso šito išvengti. Buvo situacija kada labai provokavo mane žmogus, atsistojęs prieš nosį isterikavo, ko tu čia žiūri ir panašiai, ale einam į kiemą išsiaiškinti. Nusišypsojau jam, sakau man problemų nėra, man viskas tvarkoje, man nėra dėl ko eiti į kiemą. Tada labai supykdžiau jį sako tai tu dar žvengi iš manęs? Pradėjo dūhu, lopu, vafliu ir t.t. vadinti ir tiesiog nebekreipiau dėmesio ką jis kalba man. Atsibodo jam ir išėjo jis tiesiog. Svetima chata, visi ir taip išsigandę nežino ką daryti, o čia žmogus per šventę ,naujus metus, įsiveržė į svetimą chatą kaip į savo ir pradėjo vaidinti kaip jis čia visus supizdelins. Nežinau vertybės kokios pas jį ir panašiai, bet nenormalus žmogus, pasirodo tiesiog buvo girtas ir norėjo tą vakarą su kažkuom pasimušti. Na buvo kūčios, buvo kalėdos, šventės kada visi susitaikome ir panašiai ir per naujus metus taip elgtis, nu kosmosas kažkoks, jokio motyvo, nieko, tiesiog kad pas jo "buvusią draugę" atėjo draugai sutikti naujuosius metus. Jis galėjo turėti ginklą, šaltą ar šaunamąjį nieks nežino, o trūko labai mažai, kad žmogų suerzinti, tereikėjo išlikti ramiu ir ramiai viską apmąstyti. Juk nieko nepuolė, tereikėjo visiems pasedėti ramiai ir paklausyti nevispročio moralų. To ir užteko, manau tokio pat lygio žmogus kaip jis galėjo įsivelti į muštines ir jos galėjo baigtis labai baisiai ir nelaimingai. Ačiū už podcastą, labai gerai susiklausė. Taip ir toliau :).

Prieš 5 mėnesių
Christopher Moltisanti
Christopher Moltisanti

Domai, ahuenas butu kontentas jei nu nutartum atsikratyt savo riebaliniu sluoksniu ir priaugt liesos manes siektiek. Stipriau viska daryt nei mantas dare. Tau pavyks! Tu protingas ir imlus suo!

Prieš 5 mėnesių
55kw
55kw

Ačiū tau labai, kad esi ir kuri.

Prieš 5 mėnesių
Geizeriai
Geizeriai

Galbūt, roastas ir patyčios tas pats, kas seksas ir žaginimas.

Prieš 5 mėnesių
egidijus petronis
egidijus petronis

1. Zmonem pirmadieni reikia pralinksmeti, o ne rimtu temu. 2. Beata mokosi psichologijos ir isvis nesupranta kuo skiriasi vyro ir moters smegenis, dazniausia vyras isnaudoja kairi smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz logika, o moteris dazniausia isnaudoja desni smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz bendravima, todel zmones savo mylima zmogu vadina antraja puse! 3. Aciu balsui is dangaus, kad jis vis imeta bairi :)

Prieš 5 mėnesių
LMAO LIUTAURAS
LMAO LIUTAURAS

Man patinka tavo pasitikejimas XD

Prieš 5 mėnesių
Horsey Bonsey
Horsey Bonsey

Čia man vienam gale pasirodė, kad mikrofonai nesuderinti? (Geras pokalbis keep it up)

Prieš 5 mėnesių

Kitas

VAIDAS IR KLAJUMAS 08: (Kas kalėjime nudūrė mūsų fanę?)

2:27:57

SVEČIUOSE: Mantas Stonkus (Iškart visų labai atsiprašom)

2:05:06

Starship | SN15 | High-Altitude Flight Test

16:05

СНИМАЮ МАСКУ? Всё как есть.

18:39

СНИМАЮ МАСКУ? Всё как есть.

СЛОВО ПАЦАНА

Peržiūros 829tūkst.

Tonis ✦ Per vėlu nebūna ✦ Nauja daina ✦ 2021

3:28

Tonis ✦ Per vėlu nebūna ✦ Nauja daina ✦ 2021

Tonis & Miledi Official

Peržiūros 269tūkst.

SVEČIUOSE: Oleg Šurajev (siautėjo)

2:03:26

SVEČIUOSE: Oleg Šurajev (siautėjo)

Klajumo Kanalas

Peržiūros 220tūkst.

DEKONSTRUOJAM: Rusišką internetą su Henry Match

1:24:40

DEKONSTRUOJAM: Rusišką internetą su Henry Match

Klajumo Kanalas

Peržiūros 138tūkst.

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Beata Tiškevič

2:35:09

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Beata Tiškevič

Kitokie pasikalbėjimai

Peržiūros 190tūkst.

ŠUNS ROAST'AS

55:42

ŠUNS ROAST'AS

Klajumo Kanalas

Peržiūros 86tūkst.

VAIDAS IR KLAJUMAS 03: ko nepatirs mūsų vaikai, ką patyrėm mes.

1:32:41

NAINĖ IR KLAJUMAS 03: (Gyvenimą ėdantys stereotipai)

3:09:28

SVEČIUOSE: Safas (ar tai juokingiausias mūsų podcastas?)

1:51:16

VALANDA GERIAUSIŲ VAIDO IR KLAJUMO BAJERIŲ

50:41

VALANDA GERIAUSIŲ VAIDO IR KLAJUMO BAJERIŲ

Vaidas ir Klajumas

Peržiūros 120tūkst.

Starship | SN15 | High-Altitude Flight Test

16:05

СНИМАЮ МАСКУ? Всё как есть.

18:39

СНИМАЮ МАСКУ? Всё как есть.

СЛОВО ПАЦАНА

Peržiūros 829tūkst.

Tonis ✦ Per vėlu nebūna ✦ Nauja daina ✦ 2021

3:28

Tonis ✦ Per vėlu nebūna ✦ Nauja daina ✦ 2021

Tonis & Miledi Official

Peržiūros 269tūkst.

Would You Sit In Snakes For $10,000?

14:09

Would You Sit In Snakes For $10,000?

MrBeast

Peržiūros 44mln

Внутри Лапенко 3. Серия 6

29:35

Внутри Лапенко 3. Серия 6

Лапенко

Peržiūros 1,5mln

SPACE JAM 2 A NEW LEGACY Trailer (2021) Family Movie

2:59

Atgal Į Praeitį | Justinas Jankevičius

24:52

Atgal Į Praeitį | Justinas Jankevičius

Pralaužk Vieną Šaltą

Peržiūros 35tūkst.